Przejdź do głównej zawartości

O mnie/Kontakt

Książkoholiczka. Uwielbiam nie tyle czytać ale i posiadać kolejne skarby na regale.
Nie potrafiąca ściemniać i słodzić co jest zaletą i wadą.
Z wykształcenia pedagog-socjoterapeuta jednak nie znajdziecie tutaj tyrad i mądrości. Wiem jedno - czym więcej zdobywałam wiedzy tym mniej wiem o (małym) człowieku;) I tak chyba jest do dziś. Rozdarta jeśli o ścieżkę zawodową chodzi - ciągnie mnie również w inną stronę więc kto wie...
Mama dwójki dzieciaków. Ambitnie chciałam podejść do tematu (z racji wykształcenia) jednak życie i praktyka weryfikuje nasze poglądy;) Dzieciaki zaskakują nas co chwilę i to chyba jest w tym wszystkim najpiękniejsze.
Partnerka życiowa - najwspanialsza. To chyba jasne...:D
Kocham zwierzęta. Mam dwie przygarnięte kotki. Mówiłam już, że kiedyś, wieki temu stanowczo mówiłam "kota mieć nie będę mimo sympatii do zwierząt"? Tak się stało, że mam dwa:) To chyba starość:DNazwa

Email

Wiadomość


Komentarze

Popularne tygodnia

Ukryj i znajdź czyli książka MAGIC w natarciu!

Powolnymi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem na drobny upominek może być książka. Wiele z Was pewnie pomyśli "nic innowacyjnego", "to też wiem";)
Chodzi mi jednak o konkretną książkę przy której można się nieźle bawić szukając tego i owego. Dużej ilości tekstu tutaj nie uświadczymy.


Wielka księga kolorów

Staram się ograniczać zakupy książkowe do minimum. Serce trochę boli ale jednak czas przystopować i zastanowić się jakie koniecznie książki muszą zjawić się w dziecięcym pokoju, a jakie możemy sobie darować. Musiałam jednak skusić się na poniższą będąc w Biedronce:) Musiała być nasza.