Przejdź do głównej zawartości

Wielka księga kolorów

Staram się ograniczać zakupy książkowe do minimum. Serce trochę boli ale jednak czas przystopować i zastanowić się jakie koniecznie książki muszą zjawić się w dziecięcym pokoju, a jakie możemy sobie darować. Musiałam jednak skusić się na poniższą będąc w Biedronce:) Musiała być nasza.


Wydawnictwo Olesiejuk znów podbiło moje serce kolejną pozycją. Dzieciaki również będą zadowolone - możecie być tego pewni. Na początek mamy wspomnienie o barwach podstawowych oraz pochodnych, mieszaniu kolorów, paletę barw oraz znaczenie kolorów. Następnie przechodzimy do konkretnych kolorów, które cieszą oczy:)

Naprawdę fajnie i - co najważniejsze - porządnie wydana książka. Nie będę ukrywać, że i jak z wielką chęcią ją przeglądam:)

 Dostępna w cenie ok. 20zł!Post w ramach czwartej edycji projektu:


                                                        Blogi biorące udział w projekcie

Komentarze

  1. Widząc nowe książeczki, których Młoda jeszcze nie ma, też nie potrafię się oprzeć i kupuję. Mimo, że zakładam sobie, że w tym miesiącu już wystarczy ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne tygodnia

Ukryj i znajdź czyli książka MAGIC w natarciu!

Powolnymi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem na drobny upominek może być książka. Wiele z Was pewnie pomyśli "nic innowacyjnego", "to też wiem";)
Chodzi mi jednak o konkretną książkę przy której można się nieźle bawić szukając tego i owego. Dużej ilości tekstu tutaj nie uświadczymy.