Przejdź do głównej zawartości

Ukryj i znajdź czyli książka MAGIC w natarciu!

Powolnymi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem na drobny upominek może być książka. Wiele z Was pewnie pomyśli "nic innowacyjnego", "to też wiem";)
Chodzi mi jednak o konkretną książkę przy której można się nieźle bawić szukając tego i owego. Dużej ilości tekstu tutaj nie uświadczymy.


Nasz egzemplarz jest już z nami od jakiegoś czasu i czeka na swoją kolej. Nie będę ukrywać, że Bąbelina jest jeszcze na nią za mała. Kombinuje z nią inne rzeczy niż trzeba:) Stwierdziłam jednak, że być może komuś przypadnie do gustu i postanowi sprezentować ją swojemu dziecku! Co tu dużo pisać - mamy 10 zadań, każde w innym miejscu. Mamy tekturową latarkę, ciemną folię i zadania do rozwiązania. Nic tylko łapać latarkę w dłoń i ruszać ku przychodzie...


Latarkę wsadzamy między folię, a stronę i już możemy odkrywać co się dzieje pod osłoną nocy:)

Jak dla mnie idealny prezent na Dzień Dziecka i nie tylko. Zabawa dla całej rodziny gwarantowana.


Post w ramach czwartej edycji projektu:


                                                        Blogi biorące udział w projekcieKomentarze

  1. Ale to jest świetna książka. Zapisuję tytuł i udaję się na poszukiwania:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne tygodnia

Wielka księga kolorów

Staram się ograniczać zakupy książkowe do minimum. Serce trochę boli ale jednak czas przystopować i zastanowić się jakie koniecznie książki muszą zjawić się w dziecięcym pokoju, a jakie możemy sobie darować. Musiałam jednak skusić się na poniższą będąc w Biedronce:) Musiała być nasza.