Przejdź do głównej zawartości

Piosenki-Perełki Tomasza Klamana

Dziś o niepozornej, cieniutkiej książce z piosenkami Tomasza Klamana. Znajdziemy w niej dziesięć piosenek, które rozruszają każdego;)

Książeczka przeznaczona jest i dla przedszkolaków jak i dzieci młodszych. Oczywiście możemy z niej korzystać również w domu aby urozmaicić czas spędzany z dzieckiem. Autor stworzył piosenki, które pozwolą na zabawę paluszkową, masaż czy zabawę w pociąg.
Dzięki temu dzieciaki mogą poprzez zabawę doskonalić m.in. koordynację ruchową.
Dzieci mają chyba największą słabość do misia Krzysia:) Czymś wspaniałym jest obserwowanie postępów szczególnie mniejszych szkrabów - słuchanie, obserwacja co kto robi, pierwsze próby dołączenia do szalejącej grupy, a później uczestniczenie w 100% w zabawie.

Już nie mogę się doczekać kiedy z moją Bąbeliną będę szaleć przy misiu Krzysiu:) 

Komentarze

 1. Świetna propozycja, przy której bez większego wysiłku miło i efektywnie spędzimy czas z dzieckiem ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby takich więcej w naszych zbiorach:)

   Usuń
 2. Piosenki z tej książki rozruszają nawet 2 letniego malucha..wiem , co mówię... nogi same garną się do tańca, głowa i ręce także wtórują za nogami ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że Bąbelina zacznie jak najszybciej:)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne tygodnia

Ukryj i znajdź czyli książka MAGIC w natarciu!

Powolnymi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem na drobny upominek może być książka. Wiele z Was pewnie pomyśli "nic innowacyjnego", "to też wiem";)
Chodzi mi jednak o konkretną książkę przy której można się nieźle bawić szukając tego i owego. Dużej ilości tekstu tutaj nie uświadczymy.


Wielka księga kolorów

Staram się ograniczać zakupy książkowe do minimum. Serce trochę boli ale jednak czas przystopować i zastanowić się jakie koniecznie książki muszą zjawić się w dziecięcym pokoju, a jakie możemy sobie darować. Musiałam jednak skusić się na poniższą będąc w Biedronce:) Musiała być nasza.