Przejdź do głównej zawartości

Kto się kryje w kolorach?

Dzisiaj dowiemy się kto kryje się w kolorach. Jednak tak szybko się nie dowiemy bo jak wspomina autorka "Lecz kto szuka, znaleźć może...Gdzie? W poezji i kolorze!":)
Eliza Piotrowska w "O stworkach ukrytych w kolorkach" serwuje czytelnikom sympatyczne wierszyki, które zainteresują nawet najmniejszego malca. Pomysł z pojawiającymi się zwierzakami jest rewelacyjny. Bo kogoś nie ma...Aby po chwili był:
15 wierszyków plus ilustracje z ukrytymi zwierzakami to pozycja godna uwagi i dla młodszych i dla starszych.


Zwierzaki pokazują się czytelnikom dzięki nakładanym na rysunki foliowym kartkom. 
Polecam z czystym sercem. Co tu dużo mówić oprócz pomysłowości jest również ładnie wydana - kartonowe strony połączone spiralą, intrygujące ilustracje. Możemy czytać wierszyki maluchom ponieważ naprawdę wpadają w ucho i widać zainteresowanie. Starsze dzieciaki mogą uczyć się kolorów, szukać ukrytych zwierzaków, liczyć je i co tam jeszcze przyjdzie Wam do głowy;)Post w ramach drugiej edycji projektu "Przygody z Książką" organizowanego przez Dziką Jabłoń. 


Komentarze

 1. Super pozycja książkowa! Wierszyki łatwe i przyjemne. Tekst adekwatny do koloru stronic ;-) Oglądanie książki to sama przyjemność :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pozycja książkowa! Wierszyki łatwe i przyjemne. Tekst adekwatny do koloru stronic ;-) Oglądanie książki to sama przyjemność :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna książka, kilka kropek i powstają zwierzątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. I dobrze, że w naszych zbiorach:)

   Usuń
 5. Bardzo to pomysłowa pozycja. Nie znałam wcześniej, a wydaje się, że jest przyczynkiem wielu radości ^_^ Eh, wrzucam na nadal wydłużającą się listę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nic nie mów o długgggiejjjjjj liście książek do kupienia:)

   Usuń
 6. Pierwszy raz spotykam się z tą pozycją. Bardzo fajna. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne! Dla mojego siostrzeńca w sam raz.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne tygodnia

Ukryj i znajdź czyli książka MAGIC w natarciu!

Powolnymi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem na drobny upominek może być książka. Wiele z Was pewnie pomyśli "nic innowacyjnego", "to też wiem";)
Chodzi mi jednak o konkretną książkę przy której można się nieźle bawić szukając tego i owego. Dużej ilości tekstu tutaj nie uświadczymy.


Wielka księga kolorów

Staram się ograniczać zakupy książkowe do minimum. Serce trochę boli ale jednak czas przystopować i zastanowić się jakie koniecznie książki muszą zjawić się w dziecięcym pokoju, a jakie możemy sobie darować. Musiałam jednak skusić się na poniższą będąc w Biedronce:) Musiała być nasza.